1. Z racji pierwszej  niedzieli miesiąca o godz. 16.00 spotkanie Kół Żywego Różańca. O godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkich żali.

2. Z okazji 8 marca wszystkim niewiastom życzymy, aby czuły się piękne, zauważone i docenione, a rozwijając w sobie kobiecy geniusz cieszyły się sukcesami w życiu osobistym, rodzinnym  i zawodowym.

3. W najbliższą środę rozpoczniemy nowennę do św. Józefa. Chcemy w roku jemu poświęconym lepiej przygotować się do przypadającej 19 marca liturgicznej Uroczystości św. Józefa Oblubieńca NMP i owocniej korzystać z orędownictwa tak niezwykłego Patrona.

4. Czwartego marca w wieku 90 lat zmarła nasza parafianka z ul. Brechta śp. pani Maria Figauzer, mama ks. Piotra Figauzera. Msza św. pogrzebowa w jej intencji zostanie odprawiona w środę 10 marca o godz.11.00. Po niej nastąpi złożenie prochów na cmentarzu w Tarchominie. Pani Maria prosiła, aby żałobnicy zamiast kwiatów zechcieli złożyć ofiarę na rzecz Caritas. Ze względu na uroczystości pogrzebowe w środę przed południem kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. W sobotę o godz. 16.30 w kościele w ramach spotkań rekolekcyjnych dla uczestników 33–dniowych rekolekcji będzie prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na tę wspólną modlitwę zapraszamy wszystkich chętnych, także z poza grupy rekolekcyjnej.

6. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątki z udziałem dzieci o 17.15, a dla starszych o 18.30. Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.15.

7. W tygodniku Idziemy polecamy lekturę artykułów: Kto potrzebuje ewangelizacji , Kryzys świadków cierpienia oraz jakWęgry wspierają rodziny. Na stoliku prasowym znajdziemy też nowy numer gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu. 

8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii św. Alinę Kaczor oraz Irenę Kietlińską. Polećmy je Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.