1. Serdecznie dziękujemy za solidarność i pomoc okazaną przez naszych parafian wobec chorych będących pod opieką Caritas naszej diecezji. W czasie zbiórki do puszek zebrano na ten cel 1514 zł.
  2. W poniedziałek 22 lutego Święto Katedry św. Piotra Apostoła. Kto spełnia zwykłe warunki oraz nawiedzi katedrę lub konkatedrę i tam pobożnie odmówi Ojcze nasz i Wierzę może zyskać łaskę odpustu zupełnego.
  3. W sobotę 27 lutego o godz. 16.30 w kościele w ramach spotkań rekolekcyjnych dla uczestników 33–dniowych rekolekcji będzie prowadzona przez organizatorów Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na tę wspólną modlitwę uwielbienia zapraszamy wszystkich chętnych, także z poza grupy rekolekcyjnej.
  4. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątki z udziałem dzieci o 17.15, a dla starszych o 18.30. Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.15.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.
  6. W tygodniku Idziemy polecamy lekturę artykułów: Jak przeżyć post, Sklepy pełne dobra oraz Sprawdzian z miłości. Na stoliku prasowym znajdziemy też nowy numer magazynu Tak rodzinie oraz gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu.