1.     Jutro Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Ofiarujmy naszą modlitwę w intencji żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy Polsce ofiarowali swój honor i życie. Więcej informacji o obchodach tego dnia na Pradze znajdziemy na stronie radiowarszawa.com.pl

2.     Od 1 marca kancelaria parafialna  będzie pracować już w pełnym wymiarze godzin łącznie z dyżurami wieczornymi w poniedziałki i czwartki w godz. 19.00-20.00. Dyżury przedpołudniowe i popołudniowe pozostają bez zmian.

3.     Dziś  po Mszach św. zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.

4.     W czwartek 4 marca święto św. Kazimierza królewicza. To dzień imienin seniora naszej diecezji biskupa Kazimierza Romaniuka. Otoczmy go w tym dniu wdzięczną modlitwą, pamiętając także wszystkich pozostałych solenizantkach i solenizantach.

5.     W sobotę 6 marca o godz. 16.30 w kościele w ramach spotkań rekolekcyjnych dla uczestników 33–dniowych rekolekcji będzie prowadzona przez organizatorów Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na tę wspólną modlitwę uwielbienia zapraszamy wszystkich chętnych, także z poza grupy rekolekcyjnej.

6.     Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątki z udziałem dzieci o 17.15, a dla starszych o 18.30. Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.15.

7.     W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 8.00 i 18.00. Zachęcamy do spowiedzi. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w Domku Loretańskim o godz. 8.00.

8.     W tygodniku Idziemy polecamy lekturę artykułów: Człowiek na sprzedaż, Pamiętamy o wyklętych ? oraz Czas odnowy. Na stoliku prasowym znajdziemy też nowy numer magazynu Tak rodzinie oraz gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu.