1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca  zapraszamy na Nabożeństwo Eucharystyczne o godz. 17.30.
  2. We wtorek 8 sierpnia o godz. 16.30 spotkanie parafialnego koła Przyjaciół Radia Maryja. O godz. 18.00 Msza św. w intencjach koła.
  3. Z okazji 100-lecia objawień w Fatimie jak również 100-lecia założenia przez św. Maksymiliana Rycerstwa Niepokalanej za dwa tygodnie, w niedzielę 20 sierpnia będziemy gościć w naszej parafii Franciszkanów z Niepokalanowa. Przybliżą nam Osobę św. Maksymiliana Marii Kolbego, wielkiego czciciela Maryi Niepokalanej. Po Mszach św. będzie można uczcić relikwie św. Maksymiliana, oraz nabyć od braci Cudowny Medalik, który Maryja dała światu podczas objawień św. Katarzynie Laboure. Z noszeniem tego medalika związane są wielkie łaski wypraszane u Boga przez Maryję. To wszystko za dwa tygodnie w niedzielę 20 sierpnia.
  4. Od 1 sierpnia zmieniły się godziny pracy naszej kancelarii parafialnej. Informacje o nowych godzinach pracy kancelarii znajdują się na kartkach na stoliku przed domkiem loretańskim, oraz na stronie internetowej parafii.
  5. W naszym kościele nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 17.45, adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 8.30 do 12.00, koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.00, a wspólny różaniec codziennie poza niedzielą w domku loretańskim o godz. 8.30.
  6. Od 1 września będzie już dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok 2018. Wtedy będziemy mogli zamawiać intencje Mszy świętych na kolejny rok. Wyjątkiem są śluby, których terminy można i trzeba rezerwować z wyprzedzeniem czasowym.
  7. Obok tygodnika „Idziemy” są teksty Słowa Bożego. Weźmy je wychodząc z kościoła, aby po Mszy św. jeszcze do nich zajrzeć. W tygodniku „Idziemy” znajdziemy ciekawe informacje i dobrą lekturę duchową.
  8. Wszystkim naszym parafianom i gościom, a także pielgrzymom podążającym na Jasną Górę życzymy miłej, udanej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.