1.     Trzecia niedziela stycznia jest niedzielą Słowa Bożego. To dla nas przypomnienie czyje słowa są najważniejsze i kogo przede wszystkim warto słuchać w swoim życiu.

2.     Dzisiaj przypada 35 rocznica śmierci ks. Stefana Niedzielaka – wieloletniego proboszcza naszej parafii. Msza św. w jego intencji o godz. 18.00.

3.     Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka naszych drogich seniorów otaczamy modlitwą. Życzymy zdrowia, miłości i wdzięczności od wnuków oraz błogosławieństwa Bożego na dalsze lata.

4.     W czwartek 25 stycznia liturgiczne święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.

5.     W związku z okresem zimowym, dziś po Mszach św. o godz. 10.00 i 11.00  przed wejściem do kościoła, radny naszej dzielnicy, pan Ernest Kobyliński będzie rozdawał bezpłatne opaski odblaskowe. Dziękujemy za tak praktyczny i potrzebny prezent.

6.     Ze względu na wizyty kolędowe do końca stycznia kancelaria parafialna będzie czynna w ograniczonym zakresie. W poniedziałki nie będzie dyżurów wieczornych od 19.00 do 20.00. W czwartki i piątki nie będzie dyżurów popołudniowych 16.30 – 17.30. Pozostałe godziny pracy kancelarii pozostają bez zmian.

7.     W czasie kolędy od poniedziałku do piątku nie będzie możliwości skorzystania ze spowiedzi na Mszy wieczornej. Zapraszamy w godzinach porannych oraz w soboty i w niedziele.

8.     Wszystkim, którzy cieszą się feriami szkolnymi życzymy bezpiecznego i udanego odpoczynku na ciele i duszy.

9.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy,a także  gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.  W tygodniku szczególnie polecamy lekturę tekstów o Funduszu Kościelnym. Brak wiedzy czym jest i jak działa ten fundusz tworzy fałszywy obraz i fałszywe przekonania o relacji finansowej między państwem, a działającymi w Polsce kościołami.

10.     Dziękujemy za dotychczasowe spotkania kolędowe, wspólną modlitwę i ofiary przekazane na potrzeby parafii. Będą one przeznaczone na pokrycie wydatków związanych z zakończonym już I etapem remontu kościoła. Plan kolędy na najbliższe dni znajduje się na oddzielnej kartce.