1.     Dziś  obchodzimy 23 Dzień Papieski, którego mottem są słowa: Jan Paweł II – cywilizacja życia. Z tej racji po Mszach św. odbędzie  się zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.     Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową. Nabożeństwa październikowe codziennie o godz. 17.15. Różaniec ze specjalnym udziałem dzieci – w każdą środę.

3.     Możemy już zapisywać swoich bliskich zmarłych na wypominki. Oprócz wypominków jednorazowych i rocznych przez cały listopad o godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę św. gregoriańską za zmarłych. Mszę gregoriańską możemy ofiarować za jedną osobę bądź za dwoje zmarłych rodziców.

4.     W środę 18.X święto św. Łukasza Ewangelisty. W tym dniu imieniny obchodzi nasz ks. Łukasz. Msza św. w intencji solenizanta w niedzielę 22.X o godz. 11.00.

5.     W czwartek 19.X liturgiczne wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Warto przypomnieć sobie jak można zło dobrem zwyciężać.     

6.     W piątek o godz. 8.00 Msza św. pod przewodnictwem biskupa Romualda Kamińskiego z racji jubileuszu obchodzonego przez 50 LO im. Ruy Barbosy w Warszawie.

7.     W sobotę 21.X o godz. 11.00 ks. prałat Dariusz Szczepaniuk udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Spowiedź przed bierzmowaniem w piątek od godz. 17.00.  Z racji przygotowań do bierzmowania kancelaria parafialna w piątek po południu będzie nieczynna.                          

8.  Pod koniec października trafią do nas tegoroczne produkty z piwniczki św. Antoniego. Będziemy mogli je nabyć w naszym sklepiku.

9.  Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.