1.     Zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową, którą podejmujemy codziennie, o godz. 17.15. Różaniec ze specjalnym udziałem dzieci – w każdą środę.

2.     Dziś w Warszawie Procesja Różańcowa za Polskę. Początek o godz. 13.30 przy katedrze św. Floriana, zakończenie na Placu Zamkowym. Więcej szczegółów na plakacie oraz na stronie www.zjednoczeni2022.pl

3.     Z racji II niedzieli miesiąca dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje. Dziękujemy za wszystkie materialne ofiary składane na potrzeby remontu, także na konto bankowe oraz do skarbonek.

4.     Od jutra będziemy mogli już zapisywać swoich bliskich zmarłych na wypominki. Oprócz wypominków jednorazowych i rocznych przez cały listopad o godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę św. gregoriańską za zmarłych. Mszę gregoriańską możemy ofiarować za jedną osobę bądź za dwoje zmarłych rodziców. Składane ofiary są dobrowolne.

5.     W środę 11.X kancelaria parafialna przed południem będzie nieczynna. Pozostałe godziny bez zmian.

6.     W piątek 13.X ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Różaniec tego dnia odmówimy dwa razy. Najpierw jak codziennie o 17.15, a potem w czasie procesji po Mszy św. Intencje do różańca na procesję fatimską możemy składać do księży oraz do puszki przed kaplicą św. Antoniego.

7.     Wszystkim Nauczycielom z racji ich Święta składamy podziękowanie za trud edukacji i wychowanie młodego pokolenia oraz życzymy satysfakcji i szacunku w codziennej pracy.                                                                                                               

8.     W przyszłą niedzielę 15.X będziemy obchodzić 23 Dzień Papieski. Odbędzie  się też tradycyjna zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9.  Pod koniec października trafią do nas tegoroczne produkty z piwniczki św. Antoniego. Będziemy mogli je nabyć w naszym sklepiku.