1.     Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych, Stowarzyszenie Septem Octaves oraz poseł na sejm Paweł Lisiecki zapraszają dziś na piknik artystyczny pt. „Plac Szembeka – wiem, bo jestem stąd”. Początek o godz. 13.30 na Placu Szembeka. Więcej informacji o programie tego spotkania znajdziemy na tablicy ogłoszeń.

2.     Siostry benedyktynki-sakramentki  zapraszają na kurs chorału gregoriańskiego on-line z możliwością uczestnictwa w próbach scholi przy klasztorze na Rynku Nowego Miasta w Warszawie. Więcej informacji na plakacie.

3.     Rozpoczął się I etap remontu kościoła, który potrwa ok. dwóch miesięcy. Prace prowadzi firma Lubren z Lublina. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na remont naszej zabytkowej świątyni. Ze względu na roboty budowlane część terenu wokół kościoła jest na czas remontu wyłączona z użytkowania. Przepraszamy za wynikające stąd utrudnienia. 

4.     W piątek 29 września święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

5.     W przyszłą niedzielę 1 października rozpoczynamy  nabożeństwa październikowe, które będziemy odprawiać codziennie, we wszystkie dni tygodnia o godz. 17.15. Kto wspólnie z innymi, pobożnie odmówi pięć tajemnic różańca może uzyskać łaskę odpustu zupełnego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

6.     Za tydzień z racji I niedzieli miesiąca o godz. 16.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.

7.     W przyszłą niedzielę taca w naszej diecezji na dom św. s. Faustyny w Ostrówku.

8.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer magazynu Tak Rodzinie,tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.