1.     Dziś w Markowej uroczystość beatyfikacji Józefa i Wiktorii Ulmów oraz ich dzieci. Kościół polski będzie miał nowych świętych, którzy dają wielką lekcję człowieczeństwa i wiary. O tej niezwykłej rodzinie możemy dowiedzieć się więcej z tygodnika Idziemy.

2.     Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Po Mszy wieczornej o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3.     Rozpoczyna się I etap remontu naszego kościoła, który potrwa ok. dwóch miesięcy. Prace będzie prowadziła firma Lubren z Lublina. Dotacje na remont otrzymaliśmy od konserwatora zabytków, z ministerstwa kultury oraz z ministerstwa spraw wewnętrznych. Ze względu na roboty budowlane część terenu wokół kościoła będzie na czas remontu wyłączona z użytkowania. Przepraszamy za wynikające stąd utrudnienia.

4.     W środę 13.09 po Mszy wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Intencje do różańca możemy składać do księży oraz do skarbonki przy kaplicy św. Antoniego.

5.     W czwartek 14.09 święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 18.00 Msza św. w intencji osób zamordowanych i zadręczonych przez NKWD i UB w praskich katowniach.

6.     Dziś, z racji II  niedzieli miesiąca taca na inwestycje parafialne, a za tydzieńna seminarium duchowne. Dziękujemy za wszystkie materialne ofiary składane na potrzeby naszej parafii.                                                                                  

7.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu