1. Z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne.

2. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

3. Wszystkim rozpoczynającym nowy rok szkolny życzymy wielu łask Bożych oraz radości z odkrywania i rozwijania talentów. Zachęcamy do po wakacyjnej spowiedzi. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00.

4. Możemy już rezerwować terminy Mszy św. na rok 2024. W niedziele wakacyjne, tzn. w lipcu i w sierpniu przyszłego roku nie będzie Mszy św. o 12.30. Wspólna, parafialna Msza św. (tzw. zbiorowa) zostanie przesunięta na godz. 11.00.

5. Od jutra wracają przedpołudniowe dyżury w kancelarii parafialnej w godz. 10.00 – 11.00. Dyżury popołudniowe oraz wieczorne bez zmian.

6. W czwartek 7.09 liturgiczne wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego; w piątek 8.09 święto narodzenia NMP.

7. W pierwszej połowie września rozpoczną się prace remontowe naszej świątyni. Będą one obejmować najwyższą część kościoła – to znaczy kamienną balustradę tzw. belwederek oraz tę część dachu razem z wieżyczką czyli sygnaturką, która jest powyżej poziomu balustrady. Ze względu na roboty budowlane część terenu wokół kościoła będzie na czas remontu wyłączona z użytkowania.

8. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd na Jasną Górę w sobotę 9 września o godz. 5.00 spod katedry św. Floriana.
Powrót w godzinach wieczornych, koszt 80 zł. Zachęcamy do pielgrzymowania do Matki Bożej. Kontakt do p. Ireny 516-170-192.

9. Za tydzień 10.09 po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

10. W przyszłą niedzielę taca na inwestycje parafialne, a za dwa tygodnie na seminarium duchowe.

11. Na stoliku prasowym znajdziemy magazyn Tak rodzinie, tygodnik Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.