1.     W tym tygodniu w czwartek 24.08 święto św. Bartłomieja Ap., a w sobotę 26.08 Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.

2.     Od 1.09 będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok. Będziemy już mogli rezerwować terminy Mszy św. na rok 2024. W niedziele wakacyjne, tzn. w lipcu i w sierpniu przyszłego roku nie będzie Mszy św. o 12.30. Wspólna, parafialna Msza św. (tzw. zbiorowa) zostanie przesunięta na godz. 11.00. Pozostałe godziny bez zmian.

3.     W tym tygodniu, w poniedziałek i wtorek o godz. 7.00 są wolne intencje Mszy św. Jeśli ktoś potrzebuje modlitwy serdecznie zapraszamy.

4.     W pierwszej połowie września rozpoczną się prace remontowe naszej świątyni. Będą one obejmować najwyższą część kościoła to znaczy kamienną balustradę tzw. belwederek oraz tę część dachu razem z wieżyczką czyli sygnaturką, która jest powyżej poziomu balustrady. Ze względu na roboty budowlane część terenu wokół kościoła będzie na czas remontu wyłączona z użytkowania.

5.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.                                                                                 

6.     Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, miłości od bliskich i opieki świętych patronów. Wszystkim parafianom i gościom życzymy odpoczynku na ciele i duszy, udanych urlopów i wakacji.