1.     Dzisiaj, o godz. 10.00 Msza św. w intencji śp. generała Józefa Hallera z racji 150. rocznicy jego urodzin. Przed kościołem możemy zobaczyć wystawę poświeconą jego osobie i dokonaniom. Zapraszamy także na piknik historyczny na Placu Hallera. Więcej informacji na plakacie.

2.     Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Intencje do różańca na procesję fatimską możemy składać do księży lub do puszki przed kaplicą św. Antoniego.                    

3.     Z racji II niedzieli miesiąca dzisiejsza taca jest przeznaczona na inwestycje parafialne. Dziękujemy za wszystkie materialne ofiary składane na potrzeby naszej parafii także do skarbonek oraz na konto parafialne.

4.     We wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP i Święto Matki Bożej Zwycięskiej patronki Diecezji Warszawsko-Praskiej. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Wierni, którzy w tym dniu nawiedzą konkatedrę na Kamionku – sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę mogą zyskać odpust zupełny.

5.     Od 1.09 będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok. Będziemy już mogli rezerwować terminy Mszy św. na rok 2024.

6.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.

7.     Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, miłości od bliskich i opieki świętych patronów. Wszystkim parafianom i gościom życzymy odpoczynku na ciele i duszy, udanych urlopów i wakacji.