1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.                                                               
  2. Sierpień to czas szczególnej modlitwy o trzeźwość naszego narodu. Miejmy odwagę dołączyć tę intencję do swoich pacierzy. W duchu solidarności i wsparcia dla osób uzależnionych możemy także ofiarować im dar swojej czasowej abstynencji.
  3. W środę liturgiczne święto św. Edyty Stein – Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. W czwartek święto św. Wawrzyńca.
  4. Wspólnie z Instytutem Dziedzictwa Myśli Narodowej zapraszamy na Mszę św., która zostanie odprawiona za śp. Romana Dmowskiego oraz w intencji Ojczyzny w środę 9.08 o godz. 18.00, w dniu 159. rocznicy urodzin współtwórcy naszej niepodległości. Po Mszy złożenie kwiatów pod tablicą pamiątkową.
  5. Za tydzień po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Intencje do różańca na procesję fatimską możemy składać do księży lub do puszki przed kaplicą św. Antoniego. Z racji II niedzieli miesiąca ofiary składane na tacę będą przeznaczone na inwestycje parafialne.
  6. Od 1.09 będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok. Będziemy już mogli rezerwować terminy Mszy św. na rok 2024.
  7. W przyszłą niedzielę 13.08 zapraszamy na Mszę o godz. 10.00 w intencji generała Józefa Hallera z racji 150. rocznicy urodzin. Przed kościołem będziemy mogli zwiedzić plenerową wystawę poświęconą jego osobie i dokonaniom.
  8. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu. W tygodniku Idziemy polecamy artykuły o spotkaniach z Bogiem w czasie pielgrzymowania.
  9. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii św. Pawła Przecińskiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.