1. Dziś o godz. 12.30 Msza św. w intencji śp. o. Stanisława Rozumkiewicza, franciszkanina, kapelana 36 pułku piechoty zamordowanego przez bolszewików w 1920 r. Po Mszy będzie można zobaczyć wyposażenie Wojska Polskiego z okresu II Rzeczypospolitej. Więcej informacji na plakacie.
  2. Na okres od 1.07 do 31.08 zmienił się tryb pracy  kancelarii parafialnej. Nie ma dyżurów przedpołudniowych, a jedynie dyżury popołudniowe i wieczorne. W nagłych i pilnych sprawach prosimy o kontakt po zakończeniu porannej Mszy św.
  3. W sobotę 22 lipca liturgiczne święto św. Marii Magdaleny.                
  4. Zapraszamy do udziału w tegorocznej XV Pielgrzymce Pieszej z Warszawy do Ostrówka, gdzie św. Faustyna Kowalska przygotowywała się do wstąpienia do klasztoru. Jest to pielgrzymka weekendowa, tzn. wymarsz w sobotę 30 lipca po Mszy św. o 21.00 z Sanktuarium św. Faustyny na ul. Żytniej w Warszawie, zakończenie następnego dnia, 31 lipca, Mszą o godz. 15.00 w Ostrówku. Szczegóły na plakacie i u ks. Tadeusza. Zapisy telefonicznie (509 159 436) bądź przez formularz na stronie internetowej Domu Św. Faustyny w Ostrówku (https://domfaustyny.pl/zaproszenia/xv-piesza-pielgrzymka-z-warszawy-do-ostrowka).
  5. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu. W tygodniku Idziemy szczególnie polecamy artykuły poruszające kwestie wiary i braku wiary ludzi młodych. Dzieci i młodzież odchodzące od wiary to problem wielu rodzin, także głęboko wierzących. W tym numerze znajdziemy refleksje i wskazówki dla rodziców i dziadków mierzących się z takimi wyzwaniami.
  6. Wszystkim, którzy cieszą się wakacjami i urlopami życzymy udanego odpoczynku. Dla pozostałych, szczególnie solenizantów, jubilatów i podróżujących będziemy modlić się błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.