1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Po nim wracamy do okresu zwykłego. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, tzn. święto NMP Matki Kościoła.
 2. W środę 31.05 święto Nawiedzenia NMP; w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 3. W czwartek podczas Mszy św. o godz. 18.00 Ksiądz Tadeusz wraz z pozostałymi kapłanami wyświęconymi w roku 2016 będzie dziękował za dar powołania. Na tę wyjątkową, wspólną modlitwę serdecznie zapraszamy. 
 4. Od czwartku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które będziemy odprawiać codziennie po Mszy o godz. 18.00.
 5. Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy, by otoczone mądrą miłością rodziców i dziadków wzrastały szczęśliwe, odkrywając i rozwijając otrzymane od Pana Boga talenty i zdolności.
 6. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i Niepokalanym sercu Maryi o stałych porach.
 7. W sobotę 3 czerwca o godz. 12.00 w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek od godz. 16.00.
 8. Za tydzień Niedziela Trójcy Świętej, która kończy czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej. O godz. 12.30 Rocznica I Komunii. Spowiedź przed rocznicą w czwartek od 16.30.
 9. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała, którą będziemy obchodzili 8 czerwca. Po Mszy o godz. 11.00, tą samą trasą, wyruszy procesja Eucharystyczna. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich nie tylko do udziału w procesji, ale także do czynnego włączenia się w przygotowanie orszaku procesyjnego i ołtarzy.
 10. W przyszłą niedzielę 4.06 organista, pan Wojciech Jankowski zakończy swoją pracę w naszej parafii. Osoby, które chciałyby po nim podjąć pracę organisty w naszym kościele prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

  Na stoliku prasowym znajdziemy magazyn Tak rodzinie, tygodnik Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.