1. Z racji I niedzieli miesiąca dziś o godz. 16.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
  2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. Kto razem z innymi, pobożne odmówi pięć tajemnic różańca wraz z rozważaniami może zyskać łaskę odpustu zupełnego. Nabożeństwa październikowe w naszym kościele codziennie, we wszystkie dni tygodnia ( również dzisiaj ) o godz. 17.15. Różaniec dla dzieci w każdy poniedziałek.
  3. Dziś w całej naszej diecezji taca na dom św. s. Faustyny w Ostrówku.
  4. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę św. siostry Faustyny, a w piątek 7.X wspomnienie NMP Różańcowej.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.00. Zachęcamy także do spowiedzi.
  6. Od przyszłej niedzieli tak, jak w poprzednich latach będziemy mogli w naszym sklepiku nabyć smaczne i zdrowe produkty z piwniczki św. Antoniego. To produkty polskie wytworzone z owoców pochodzących z własnej plantacji.
  7. Od przyszłego poniedziałku, tzn. od 10.X będzie można już zapisywać swoich bliskich zmarłych na wypominki. Oprócz wypominków jednorazowych i rocznych będziemy także odprawiać listopadową Mszę gregoriańską za zmarłych w dniach od 1 do 30 listopada codziennie o godzinie 18.00. Na początku każdej Mszy będziemy wyczytywać wszystkich polecanych naszej modlitwie. Pamiętajmy, że o ile w wypominkach podajemy wielu zmarłych, tak tutaj ograniczmy się do jednej osoby, której chcemy skrócić karę czyśćcową. Składane ofiary są dobrowolne  – adekwatne do daru, który ofiarujemy naszym bliskim zmarłym.
  8. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer magazynu Tak Rodzinie, tygodnik Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Tadeusza Lisa. Polećmy go Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.