1. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom i wspólnotom, które przyczyniły się do przygotowania i sprawnego przebiegu wizytacji kanonicznej naszej parafii. Następna będzie za pięć lat.
  2. Dzisiaj po Mszy wieczornej oraz w środę 21.09 o godz. 19.00 próba dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Spowiedź w sobotę 24.09 od godz. 17.00. Bierzmowanie w poniedziałek, 26 września o godz. 18.00.
  3. Dziś parafialne taca na inwestycje. Dziękujemy za każdą złożoną ofiarę. Wykonawca obiecał, że tabernakulum będziemy mieli do końca października.
  4. Jutro, w poniedziałek ze względu na pogrzeb kancelaria przed południem będzie czynna tylko do 10.30. Pozostałe  godziny bez zmian.
  5. W środę 21 września liturgiczne święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. W piątek 24 września wspomnienie św. o. Pio.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii panią Dominikę Przybysz z organizacji Open Doors. To międzynarodowa organizacja wspierająca katolików prześladowanych z powodu wiary. Usłyszymy krótkie świadectwo i będziemy mogli zapoznać się z sytuacją Kościoła cierpiącego i prześladowanego. Nie będzie prowadzona żadna zbiórka. Celem spotkania jest modlitwa i przekazanie informacji.
  7. Światowe Dni Młodzieży odbędą się na przełomie lipca i sierpnia 2023 r. w Lizbonie. Chętni mogą się zgłaszać do ks. Tadeusza do końca września. Dokładny koszt i termin będzie zależał od liczby uczestników.
  8. Na stoliku prasowym znajdziemy tygodnik Idziemy, magazyn Tak rodzinie oraz gazetkę Weź Ewangelię do domu. Oprócz tego polecamy lekturę poradnika Dzieci w wirtualnej sieci, który warto z kościoła zabrać do domu.