1. Dzisiaj w naszym kościele serdecznie witamy Księdza Biskupa Jacka Grzybowskiego, który przeprowadza wizytację kanoniczną naszej parafii. Będzie z nami się modlił, rozmawiał i umacniał nas pasterskim słowem. Zechciejmy otoczyć go swoją modlitwą i wspierać w jego duchowej posłudze.
  2. Na Mszy o godz. 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych; po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Bierzmowanie w poniedziałek, 26 września o godz. 18.00.
  3. W kościołach naszej diecezji ofiary składane dziś na tacę będą przeznaczone na Seminarium Duchowne. Parafialna taca na inwestycje za tydzień.
  4. We wtorek, 13 września  po Mszy wieczornej zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Intencje do różańca na procesję fatimską możemy składać do puszki  przed kaplicą św. Antoniego.
  5. W środę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża. W tym dniu Izba Pamięci Strzelecka 8, Instytut Pamięci Narodowej w Warszawie oraz Towarzystwo Miłośników Polskiej Tradycji i Kultury organizują obchody 78. rocznicy zajęcia warszawskiej Pragi przez Armię Czerwoną. Szczegóły znajdziemy na tablicy ogłoszeń oraz na stoliku prasowym. W ramach tej uroczystości w naszym kościele o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji osób zamordowanych i zadręczonych przez NKWD i UB w katowniach praskich. Na tę szczególną modlitwę serdecznie zapraszamy.
  6. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy, magazyn Tak rodzinie oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii św. Janinę Sosińską. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.