1. Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i do życia konsekrowanego. Dołączmy te intencje do naszej osobistej modlitwy.

2. Z powodu pogrzebu, w środę 28 kwietnia kancelaria parafialna przed południem będzie nieczynna. Pozostałe godziny pracy pozostają bez zmian.

3. W piątek liturgiczne święto św. Katarzyny Sieneńskiej doktora Kościoła i patronki Europy.

4. W sobotę 1 maja początek miesiąca poświęconego Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele odprawiane są codziennie w dni powszednie po Mszy św. wieczornej /ok godz. 18.30/, a w niedziele i święta o godz. 17.30.

5. Z racji I soboty miesiąca Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w Domku Loretańskim o godz. 8.00.

6. W Na stoliku prasowym przed Domkiem Loretańskim znajdziemy pamiątkowe kartki z naszej świątyni tzw. pocztówki loretańskie. Na karcie poziomej jest miejsce na kilka słów dedykacji. Możemy w ten sposób zapewnić kogoś o naszej pamięci i modlitwie. Będziemy wdzięczni, jeśli w zamian za taką pamiątkę do skarbonki trafi  drobny pieniążek.

7. Uroczystość I Komunii św. planowana jest w naszej parafii na sobotę 29 maja. Szczegółowe informacje przekazujemy bezpośrednio osobom zainteresowanym przez nauczyciela religii panią Małgorzatę Żaboklicką.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za ofiary składane na potrzeby naszej  parafii w formie tacy, wpłat na konto parafialne oraz przekazywane w inny sposób.

9. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy, magazynu Tak rodzinie oraz gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu.