1. Prosimy o respektowanie istniejących regulacji sanitarnych tzn. o zachowanie dystansu oraz zakrywanie nosa i twarzy wewnątrz kościoła. Możliwy jest także udział w modlitwie na terenie przykościelnym z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W czasie każdego nabożeństwa na zewnątrz będzie udzielana komunia św. Przypominamy, że w dalszym ciągu aktualna jest dyspensa od niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy św. Mogą z niej skorzystać osoby chore i mające objawy infekcji, a także te osoby, które mają uzasadnioną i poważną obawę przed zakażeniem.
  2. W Niedzielę Zmartwychwstania Rezurekcja o godz. 6.00. Pozostałe Msze św. począwszy od godz. 8.30 według porządku niedzielnego. Dodatkowo, o godz. 16.00 i 17.00 na zewnątrz kościoła będzie udzielana Komunia św. W II dzień Świąt Msze św. jak w niedziele, także z dodatkową komunią na zewnątrz kościoła o godz. 16.00 i 17.00.
  3. Osiem pierwszych dni od Zmartwychwstania Pańskiego stanowi oktawę Wielkanocy, którą Kościół obchodzi jako jedną Uroczystość. Z tej racji w piątek w oktawie Wielkanocy można spożywać pokarmy mięsne.
  4. W niedzielę 11 kwietnia Święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Publiczne jej odmówienie przed Najświętszym Sakramentem umożliwia zyskanie łaski odpustu zupełnego. Intencje do Koronki zapisane na kartkach możemy zgłaszać w zakrystii i kancelarii oraz przed obrazem Jezusa miłosiernego. Nowenna przygotowująca do Święta Bożego Miłosierdzia codziennie przed Mszą wieczorną o godz. 17.45.
  5. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoją pracą i posługą przyczynili się do głębokiego przeżycia Triduum Paschalnego. Ks. Łukaszowi, panu Wojciechowi  i oazie dorosłych dziękujemy za świąteczne dekoracje; scholi dorosłych za wyjątkową oprawę muzyczną, ministrantom i lektorom pod wodzą ks. Tadeusza za piękne przygotowanie liturgii, panu Grzegorzowi za wiele godzin dodatkowej pracy. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa i na jałmużnę wielkopostną.
  1. Świąteczny, wielkanocny numer Tygodnika Idziemyznajdziemy na stoliku przed Domkiem Loretańskim.
  2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Mariana Kowalewskiego. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu we wspólnej modlitwie.