1. Z racji drugiej  niedzieli miesiąca dziś taca inwestycyjna. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby kościoła, także te w formie wpłat na konto parafii oraz składane do skarbonek.
  2. W piątek 19 marca liturgiczna Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Z racji uroczystości możemy spożywać pokarmy mięsne. Uroczystość św. Józefa rozpocznie jednocześnie Rok Rodziny ustanowiony przez papieża Franciszka.Jest on zaproszeniem dla wszystkich rodzin, aby pośród codziennych spraw na wzór św. Rodziny z Nazaretu lepiej i mądrzej budować wzajemne relacje oraz tak się o siebie troszczyć, aby cieszyć się pełniejszym rodzinnym szczęściem. Wszystkim solenizantom i solenizantkom tego dnia życzymy Bożego błogosławieństwa, miłości bliskich i opieki świętego patrona.
  3. Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa w piątki z udziałem dzieci o 17.15, a dla starszych o 18.30. Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.15.
  4. W sobotę o godz. 16.30 w kościele w ramach spotkań rekolekcyjnych dla uczestników 33–dniowych rekolekcji będzie prowadzona Adoracja Najświętszego Sakramentu. Na tę wspólną modlitwę zapraszamy wszystkich chętnych, także z poza grupy rekolekcyjnej.
  5. Do skarbonki stojącej przed Domkiem Loretańskim możemy już składać ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
  6. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy i gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu.                                                                      
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii św. Marię Figauzer oraz Cecylię Matuszewską. Polećmy je Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.