13 niedziela zwykła 02.07.2017

  • Witamy dziś w naszej parafii nowego ks. Proboszcza, ks. Zbigniewa Klocha, który dotychczas był Proboszczem Parafii Matki Bożej Loretańskiej w Kuligowie. Podczas Mszy Św. o godz. 8.30, wraz z Ks. Dziekanem, Ks. Kanclerz dokona(ł) uroczystego liturgicznego wprowadzenia nowo mianowanego ks. Proboszcza.  Życzymy Ks. Proboszczowi obfitości Łask Bożych, wielu owoców posługi pasterskiej w naszej parafii, oraz by cieszył się ciągłą opieką Matki Bożej Loretańskiej i był otaczany nieustającą życzliwością i modlitwą parafian. Pamiętajmy o Nim w naszych osobistych modlitwach.
  • Dziś o godz. 17.30, nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca
  • W poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła.
  • W środę o godzinie 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do modlitwy przed cudownym Obrazem składamy do księży.
  • W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 – 12.00. Z racji pierwszego czwartku miesiąca będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W piątek – I piątek miesiąca. Msze Św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o 8.00  i 18.00, spowiedź przed każdą Mszą świętą.
  • W sobotę o 8.00 zostanie odprawiona Msza Św. ku czci św. Michała Arch.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.