1.    Dziś w Warszawie Narodowy Marsz Życia. Po Mszach św.  o godz. 11.00 w obu warszawskich katedrach Marsz wyruszy spod Kolumny Zygmunta o godz. 12.30 i powróci na Plac Zamkowy. Więcej informacji znajdziemy na stronie narodowymarszzycia.pl i na plakacie.

2.    Trzecia niedziela wielkanocna rozpoczyna się Tydzień Biblijny, którego celem jest odkrywanie mocy Słowa Bożego. To zaproszenie, aby sięgać po Pismo Święte – źródło światła, prawdy i nadziei.

3.    Dzisiejsza Taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Planujemy remont dolnego dachu kościoła oraz renowację figury Chrystusa znad ołtarza głównego.

4.    Planujemy także do naszego kościoła zakup defibrylatora AED.  To urządzenie medyczne służące do udzielania pomocy w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Za tydzień po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na  ten cel.

5.    W czwartek 23.04 uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski. Msze św. jak w dzień powszedni. W sobotę 25.04 święto św. Marka  Ewangelisty.

6.    W sobotę parafialna pielgrzymka do Gietrzwałdu. Wyjazd o godz. 7.00 powrót ok. godz. 21.00. Zbiórka pielgrzymów przy kościele o 6.45.

7.    Dziękujemy firmie Alpina za usunięcie kasztanowca. Konserwator zabytków zobowiązał parafię do nasadzenia zastępczego w tym samym miejscu, które musimy  wykonać do końca maja przyszłego roku.

8.    Wszystkim solenizantom i solenizantkom tego tygodnia życzymy miłości od bliskich, Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

9.    W tym tygodniu pożegnaliśmy naszą parafiankę z ul. Darwina, śp. panią Krystynę Ossowską-Cypryk. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu w ufnej modlitwie.