16 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.07.2017

  1. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców dzisiaj na każdej Mszy św. otrzymamy specjalne błogosławieństwo dla uczestników ruchu drogowego. Gdyby ktoś chciał indywidualnie poświęcić swoje auto, motocykl, skuter, rower lub hulajnogę, zapraszamy w tygodniu po Mszy św. na parking przy plebanii.
  2. We wtorek liturgiczne święto św. Jakuba Apostoła, a w środę wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców MNP – dziadków Pana Jezusa. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy z tej okazji dużo radości z wnuków oraz opieki świętych patronów.
  3. Jak co tydzień zapraszamy w środę 0 17.45 na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek od 8.30 do 12.00 na adorację Najświętszego Sakramentu, a w piątek na godz. 17.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  4. Od 1 sierpnia zmienią się godziny pracy naszej kancelarii parafialnej. Informacje o nowych godzinach pracy kancelarii znajdują się na kartkach na stoliku przed domkiem loretańskim. Weźmy te kartki do domu, aby się z nimi dokładnie zapoznać.
  5. Pielgrzymów wybierających się na Jasną Górę, a jeszcze niezdecydowanych ks. Jarek nasz wikariusz serdecznie zaprasza na WAPM do grupy fioletowej, Ks. Jarek jest przewodnikiem grupy fioletowej, a zawsze łatwiej i przyjemniej idzie się z kimś znajomym. Szczegóły znajdziemy na plakacie umieszczonym w gablocie.
  6. Obok tygodnika „Idziemy” są teksty Słowa Bożego. Weźmy je wychodząc z kościoła, aby po Mszy św. jeszcze do nich zajrzeć. W tygodniku „Idziemy” znajdziemy ciekawe informacje i dobrą lekturę duchową.
  7. Solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzymy miłości od bliskich, Bożego błogosławieństwa i opieki św. patronów, a wszystkim parafianom i gościom udanej niedzieli i dobrego tygodnia.