1.  Bardzo dziękujemy organizatorom, aktorom i całej ekipie technicznej za przygotowanie i wystawienie jasełek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólne kolędowanie i głębsze zamyślenie się  nad Tajemnicą Bożego Narodzenia.

2.     Pod hasłem Jedno Ciało, Jeden Duch, Jedna Nadziejarozpoczyna się dziś tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Dołączmy tę intencję do swojego pacierza.

3.   Przed nami Dzień Babci i Dzień Dziadka. Naszych seniorów otaczamy wdzięczną modlitwą. Życzymy im pogody ducha, zdrowia, miłości i wdzięczności od wnuków oraz błogosławieństwa Bożego na dalsze lata. Zmarłych dziadków i babcie powierzamy Bożemu miłosierdziu prosząc dla nich o łaskę wiecznego zbawienia.

4.   Wszystkim rozpoczynającym szkolne ferie życzymy dobrego i udanego odpoczynku, bezpiecznego dla ciała i duszy.

5.     Do 16 lutego kancelaria będzie czynna do godz. 17.30. W tym czasie nie będzie dyżuru w godz. 19.00 – 20.00.

6.     Towarzystwo Miłośników Polskiej Tradycji i Kultury zaprasza we wtorek 20 stycznia na Mszę św. o godz. 18.00 w 37 rocznicę śmierci śp. ks. Stefana Niedzielaka oraz kapłanów zamordowanych przez władze PRL ze względu na ich wiarę, patriotyzm i głoszoną prawdę.  Po Mszy św.  spotkanie na plebanii. Więcej informacji znajdziemy na plakacie. Msza św. gregoriańska w tym dniu będzie odprawiona o godz. 8.00.

7.   W ramach obchodów 200-lecia założenia przez bł. Paulinę Jaricot wspólnot Żywego Różańca rozpoczęło się w naszej diecezji Jerycho różańcowe obejmujące wszystkie parafie i domy zakonne. Każdego dnia w innym miejscu będzie zanoszona całodobowa modlitwa przed Najświętszym Sakramentem. W naszej parafii takie 24 godzinne czuwanie rozpoczniemy w Dzień Babci, w środę 21 stycznia o godz. 18.00 i zakończymy w Dzień Dziadka w czwartek, także o godz. 18.00. Plan czuwania znajdziemy na tablicy ogłoszeń.

8.   W środę 21.01 kancelaria po południu będzie nieczynna. Zapraszamy w godz. 10.00-11.00.

9.     Dziękujemy za dotychczasowe spotkania kolędowe, wspólną modlitwę i składane ofiary. Przeznaczymy je na renowację figury Chrystusa oraz pokrycie wydatków poniesionych w III etapie remontu dachu kościoła. Dokładny plan całej kolędy podany jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Nie przyjmujemy już indywidualnych zaproszeń. Tych, którzy nie zdecydowali się na wizytę domową zapraszamy na Mszę św. w intencji o błogosławieństwo Boże na Nowy Rok, którą odprawimy w środę 4 lutego o godz. 18.00.

10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje porannych Mszy św. o godz. 7.00.