15 NIEDZIELA ZWYKŁA 16.07.2017

1. Ze względu na potrzebę duchowego umocnienia nas samych, naszych rodzin i całej parafii na zakończenie każdej Mszy św. wspólnie modlimy się  do  św. Michała Archanioła.

2. Mamy nową stronę internetową www.mbloretanska.plSerdecznie zapraszamy do odwiedzania nas pod nowym adresem.                 

3. W sobotę 22 lipca święto św. Marii Magdaleny. 

4. Za  tydzień, w niedzielę z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców, które przypada 25 lipca na każdej Mszy św. będzie specjalne błogosławieństwo nas wszystkich jako uczestników ruchu drogowego. Gdyby ktoś chciał indywidualnie poświęcić swoje auto, motocykl, skuter, rower lub hulajnogę, zapraszamy w tygodniu po Mszy św. na parking przy plebanii.

5. Od 1 sierpnia zmienią się godziny pracy naszej kancelarii parafialnej. Poranny dyżur będzie o godzinę wcześniej, tzn. od 10.00 do 11.00. Dyżur popołudniowy rozpocznie się bez zmian o godz. 16.00, ale ze względu na potrzebę przygotowania do Mszy św. i posługę księdza w konfesjonale będzie się kończył 15 minut wcześniej, tzn. o godz. 17.45. Dwa razy w tygodniu w poniedziałek i w czwartek kancelaria będzie dodatkowo pracować także wieczorem od godz. 19.00 do 20.00. W pierwszy piątek miesiąca, a także we wtorki kancelaria będzie nieczynna. Informacje o nowych godzinach pracy kancelarii znajdują się na kartkach  na stoliku prasowym, które możemy zabrać do domu. 

6. Weźmy  ze sobą do domu także tekst Słowa Bożego, który znajduje się obok tygodnika „Idziemy”. W tygodniku „Idziemy” znajdziemy ciekawe zdjęcia i dobrą  lekturę duchową.

7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy miłej, udanej niedzieli
i dobrego, błogosławionego tygodnia.