1. Z racji I niedzieli miesiąca  dziś o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.
  2. Jutro przed południem nasz kościół zostanie udostępniony ekipie filmowej realizującej film pt. Porządny człowiek. Z tej racji po Mszy o 8.30 nie będzie wspólnego różańca. Zmotoryzowanych uczestników jutrzejszej porannej Mszy prosimy o parkowanie poza terenem parafii.
  3. W czwartek 11.07 święto św. Benedykta patrona Europy. W tym dniu także przypada 81. rocznica Zbrodni Wołyńskiej. Będziemy modlić się o zbawienie i godny pochówek dla ofiar, oraz o należny szacunek dla rodzin i uznanie prawdy o tamtych wydarzeniach. W Domostawie na Podkarpaciu nastąpi uroczyste odsłonięcie Pomnika Rzezi Wołyńskiej autorstwa Andrzeja Pityńskiego.
  4. W sobotę 13.07 po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Intencje do różańca na procesję fatimską możemy składać do księży lub do puszki przed kaplicą św. Antoniego.
  5. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna jest tylko w godz. popołudniowych i wieczornych. Przez te dwa letnie miesiące nie będzie też niedzielnej Mszy św. o 12.30. Wspólna, parafialna Msza o godz. 11.00.
  6. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca taca na inwestycje parafialne.
  7. Rozpoczynamy modlitewne przygotowanie do naszych misji parafialnych, które będziemy przeżywać w dniach od 13 do 20 października. Od dziś, codziennie po każdej Mszy św. będziemy wspólnie prosić o łaski misyjne. Tekst tej modlitwy znajdziemy w gazetce parafialnej i >>> TUTAJ KLIKNIJ na naszej stronie www z możliwością wydruku <<<.
  8. Na stoliku prasowym jest nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetka Weź Ewangelię do domu.
  9. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach w ramach projektu „Nordic Walking Senior”, które w lipcu i w sierpniu będą się odbywać w Parku Praskim. Zapraszamy nie tylko seniorów, ale też wszystkich chętnych bez względu na wiek, którzy chcą poznać prawidłową technikę marszu nordic walking, a przede wszystkim czerpać radość i zdrowie z ruchu na świeżym powietrzu. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.