1. Dziś ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Wszystkim uczestnikom nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezusa dziękujemy za wspólną modlitwę. 
  2. W niedziele lipca i w sierpnia zamiast sześciu, będzie w naszym kościele pięć Mszy św. Nie będzie przez te dwa miesiące Mszy św. o godz. 12.30. Wspólna, parafialna Msza św. o godz. 11.00.
  3. Kancelaria parafialna w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia będzie pracować w trybie letnim tzn. będzie czynna tylko w godzinach popołudniowych i wieczornych. Dyżury przed południem wznowimy we wrześniu.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.00. Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w Domku Loretańskim o godz. 8.00.
  5. W lipcu i sierpniu nastąpi przerwa w comiesięcznych wizytach u naszych chorych. Powrócimy do nich w I piątek września. W niebezpieczeństwie utraty życia lub zdrowia służymy posługą sakramentalną na każde wezwanie.
  6. W dniach od 13 do 20 października tego roku będziemy w naszej parafii przeżywać misje święte, które poprowadzi franciszkanin o. Leon Bartczak OFM. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Zaznaczmy ten termin  w swoim kalendarzu.
  7. Na stoliku prasowym znajdziemy tygodnik Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.