1.     Dzisiaj obchodzimy Dzień Ojca. Wszystkim ojcom życzymy dużo radości z daru ojcostwa, satysfakcji i dumy z własnych dzieci oraz opieki św. Józefa. Naszych zmarłych ojców otaczamy  wdzięczną modlitwą. Dziś przypada także 19 rocznica święceń biskupich Ojca naszej diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Włączmy jego osobę do naszej modlitwy, aby wypraszać siły fizyczne i duchowe potrzebne Ks. Biskupowi w pasterskim posługiwaniu.

2.     Jutro, 24.06 Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w sobotę 29.06 Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Solenizantkom i solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa, miłości od bliskich i opieki św. patronów. Ofiary składane na tacę 29.06 przeznaczone są na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie.

3.     W piątek 28.06 kancelaria parafialna przed południem w godz. 10.00 – 11.00 będzie nieczynna. Zapraszamy na dyżur popołudniowy.

4. Ciesząc się wakacjami wszystkim nauczycielom, uczniom i osobom  pracującym w szkołach życzymy upragnionego odpoczynku. Zdających egzaminy wspieramy modlitwą wypraszając pomyślność i dobre wyniki. Tych, którzy rozpoczynają wakacje i urlopy zapraszamy do spowiedzi, aby mogli odpoczywać z lekkim sercem, bez dźwigania niepotrzebnych ciężarów. 

5.  W miesiącach wakacyjnych tzn. w lipcu i w sierpniu nastąpi zmiana w porządku  niedzielnych Mszy św. Nie będzie przez te dwa miesiące Mszy św. o godz. 12.30. Wspólna Msza św. parafialna o godz. 11.00.  Wszystkie pozostałe godziny Mszy  pozostają bez zmian.                                                                                                  

6.  Od 1 lipca do 31 sierpnia zmieni się także tryb pracy naszej  kancelarii parafialnej. Nie będzie dyżurów przedpołudniowych, a jedynie dyżury popołudniowe oraz wieczorne.

7.     W dniach od 13 do 20 października tego roku będziemy w naszej parafii przeżywać misje święte, które poprowadzi franciszkanin o. Leon Bartczak OFM. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Zaznaczmy ten termin  w swoim kalendarzu.

8.      Na stoliku prasowym znajdziemy tygodnik Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.

9.     W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. pana Jana Żebrowskiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.