1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca o godz. 16.00  spotkanie Kół Żywego Różańca. O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne połączone z nabożeństwem czerwcowym.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy po Mszy o godz. 18.00.
  3. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy współtworzyli procesję Bożego Ciała. Dziękujemy oazie dorosłych, kołom Żywego Różańca. Legionowi Maryi, liturgicznej służbie ołtarza, bielankom, dzieciom I komunijnym, rodzinom naszej parafii oraz osobom prywatnym. Dziękujemy służbom: policji, nadzorowi ruchu oraz tramwajom warszawskim, które w czasie trwania procesji czuwały nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i świadectwo wiary.           
  4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza św. w intencji poległych żołnierzy z 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej. Po Mszy pokaz wyposażenia Wojska Polskiego z okresu II Rzeczypospolitej. Po Mszy wieczornej o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  6. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w warszawskim Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w niedzielę 16 czerwca. Pokażmy naszą jedność w sprawach ochrony życia, rodziny i Ojczyzny. Stańmy w obronie krzyża w życiu publicznym. Szczegóły na plakatach, ulotkach oraz na stronie niezdejmujkrzyza.pl.
  7. W miesiącach wakacyjnych tzn. w lipcu i w sierpniu nastąpi mała zmiana w porządku  niedzielnych Mszy św. Nie będzie przez te dwa miesiące Mszy św. o godz. 12.30. Wspólna Msza św. parafialna będzie o godz. 11.00.  Wszystkie pozostałe godziny pozostają bez zmian.
  8. W dniach od 13 do 20 października tego roku będziemy w naszej parafii przeżywać misje święte. Będzie je prowadził franciszkanin o. Leon Bartczak OFM. Misje, to szczególny czas łaski dla każdej i każdego z nas z osobna, dla naszych rodzin oraz całej parafii. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Zechciejmy już dziś ten termin  13-20 październik zapisać w swoim kalendarzu. Wkrótce więcej szczegółów.
  9. W tym tygodniu dzień imienin ks. Proboszcza. Msze św. imieninowe w piątek 7.06 o godz. 18.00 oraz w niedzielę 9.06 o godz. 12.30.Na stoliku prasowym znajdziemy tygodnik Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź    Ewangelię do domu.