1.     Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele odprawiane są w niedziele o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

2.     Jutro po Mszy wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Intencje do różańca możemy składać do księży oraz do skarbonki przy kaplicy św. Antoniego. Kancelaria w poniedziałek godz. 19.00 – 20.00 będzie nieczynna.

3.     We wtorek 14 maja święto św. Macieja Ap. W czwartek 16 maja uroczystość  św. Andrzeja Boboli patrona Polski oraz metropolii warszawskiej. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe po Mszy wieczornej.

4.     W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. Po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5.  Z racji II niedzieli miesiąca taca na inwestycje parafialne. Przygotowujemy się do II    etapu remontu dachu kościoła, oraz do przywrócenia pierwotnej wersji przestrzeni nad ołtarzem. Bardzo dziękujemy za każdą ofiarę. Za tydzień taca na seminarium duchowne.

6.      Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała, którą będziemy obchodzili 30 maja. Po Mszy o godz. 11.00, wyruszy procesja Eucharystyczna. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich nie tylko do udziału w procesji, ale także do czynnego włączenia się w przygotowanie orszaku procesyjnego i ołtarzy.

7.     Z inicjatywy jednego z parafian zostanie poddany renowacji obraz M.B. Częstochowskiej, który wisi na południowej ścianie Domku Loretańskiego. Prace te potrwają ok. dwóch miesięcy i wykona je firma Rewars z Warszawy, która specjalizuje się w konserwacji i restauracji dzieł sztuki.

8.     Na stoliku prasowym znajdziemy tygodnik Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.