1.     W środę pierwszy dzień maja – miesiąca poświęconego Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele odprawiane są w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. 1 Maja nie jest świętem kościelnym – Msze św. i nabożeństwo majowe jak w dzień zwykły.

2.     W piątek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski i Narodowe Święto Konstytucji. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe ze względu na ślub będzie wyjątkowo po Mszy wieczornej. Z racji uroczystości możemy spożywać pokarmy mięsne.

3.     W środę 1-go maja i w piątek 3-go maja kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4.     W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Msza św. z nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryi w Domku Loretańskim o godz. 8.00.

5.     W dniach od 11 do 18 maja br. w diecezji warszawsko-praskiej będzie miała miejsce peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów. W katedrze św. Floriana będzie można modlić się przy relikwiach 11 i 12 maja. Więcej informacji na stronie diecezjalnej www.diecezja.waw.pl.

6.     Nowy numer tygodnika Idziemy jest wyjątkowo numerem podwójnym, bogatszym w treść stąd jego cena to nie 5 ale 8 zł.

7.       Stowarzyszenie Musica Vera zaprasza w dniach od 1 do 4 maja na I Warszawsko-Praski Festiwal Muzyki Sakralnej. Cztery festiwalowe dni długiego weekendu majowego będą poświęcone muzyce sięgającej nieba. Uroczysta Msza Święta inauguracyjna pod przewodnictwem Biskupa Romualda Kamińskiego w środę 1 maja o godzinie 18:00. Na kolejne, wyjątkowe koncerty 2, 3 i 4 maja, zapraszamy na godzinę 20:00. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny! Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.