1.     Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne oraz do życia konsekrowanego. Dołączmy te intencje do swojej osobistej modlitwy.

2.     Dziś o godz. 12.30 Msza św. z racji 105 rocznicy nadania generałowi Józefowi Hallerowi tytułu Honorowego Obywatela Warszawy. Po Mszy św. przemarsz i część oficjalna na Placu Hallera, a po niej na terenie parafialnym piknik historyczno-edukacyjny. Więcej informacji o tym wydarzeniu na tablicy ogłoszeń.

3.     We wtorek 23.04 uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W  czwartek 25.04 święto św. Marka Ewangelisty. Msze św. jak w dzień zwykły.

4.     Wszystkim solenizantom, solenizantkom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, miłości od bliskich i opieki świętych patronów.

5.     W dniach od 11 do 18 maja br. w diecezji warszawsko-praskiej będzie miała miejsce peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów. W katedrze św. Floriana będzie można modlić się przy relikwiach 11 i 12 maja. Więcej informacji na stronie diecezjalnej www.diecezja.waw.pl.

6.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.

7.     W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. panią Annę Filarecką. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.