1.       Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Wspierajmy przez życzliwą pamięć i modlitwę także chorych z naszej parafii i z naszych rodzin.                     

2.       Z racji II niedzieli miesiąca taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Po Mszach św. zbiórka do puszek dla chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji. 

3.     W środę popielcową 14 lutego rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00, 16.00 i 18.00. Wszystkich katolików miedzy 18, a 60 rokiem życia (z wyjątkiem chorych ) obowiązuje post ścisły. Kancelaria w środę popielcową będzie nieczynna.                

4.      Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa pasyjne. Droga krzyżowa we wszystkie piątki wielkiego postu. O godz. 17.15 z udziałem dzieci,  dla starszych o 18.30. Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.15.

5.     W ramach wielkopostnej pielgrzymki w diecezjach warszawskich w najbliższy piątek 16 lutego nasza świątynia będzie kościołem stacyjnym. Serdecznie zapraszamy na osobistą i wspólną modlitwę z możliwością sakramentalnej spowiedzi. Kościół będzie otwarty przez cały dzień, aż do Apelu Jasnogórskiego. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.  O godz. 20.00  dodatkowa Msza św. Plan dnia stacyjnego znajdziemy na tablicy ogłoszeń.

6.     W tym tygodniu we wtorek o godz. 18.00 oraz w piątek o godz. 8.00 i 20.00 są wolne intencje Mszy św.

7.     Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach od 17 do 20 marca, począwszy od 5 niedzieli Wielkiego Postu. Będzie je prowadził ks. Mariusz Rybałtowski. Prośmy w swoich modlitwach o dobre i owocne wykorzystanie danego nam czasu łaski.

8.     Rozpoczynamy w naszej parafii przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy młodzież z klas VIII-ych szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół średnich. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się  w niedzielę, 10 marca, po Mszy św. o godz. 18.00. Osoby niepełnoletnie na to pierwsze spotkanie zapraszamy razem z rodzicami.        

9.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.            

10.    W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii św. Helenę Rychter. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.