1.     Z racji I niedzieli miesiąca dziś o godz. 16.00 spotkanie Kół Żywego Różańca. O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o godz.17.30 nabożeństwo eucharystyczne.                                                                                            

2.     W środę 7 lutego dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Wspierajmy naszego biskupa swoją modlitwą prosząc o potrzebne dla niego łaski i siły w prowadzeniu Kościoła Warszawsko-Praskiego.                         

3.     W sobotę 10 lutego przypada 376 rocznica nadania Pradze praw miejskich. Z tej racji o godz. 18.00 w naszym kościele Msza św. w intencji wszystkich mieszkańców Pragi. Serdecznie zapraszamy.

4.     W przyszłą niedzielę z racji II niedzieli miesiąca taca na inwestycje parafialne oraz zbiórka do puszek dla osób chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.

5.     W środę 14 lutego rozpoczniemy okres Wielkiego Postu. Msze św. w środę popielcową o 7.00, 8.00, 10.00, 16.00  i 18.00.

6.     W ramach wielkopostnej pielgrzymki w diecezjach warszawskich w piątek 16 lutego nasza świątynia będzie kościołem stacyjnym. Zapraszamy na osobistą i wspólną modlitwę.  Plan dnia stacyjnego podamy za tydzień.

7.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy, a także gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.