1.     Dziś po Mszy o godz. 12.30 odmówimy litanię do NSPJ i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Kto uczyni to publicznie oraz spełnia zwykłe warunki  może zyskać odpust zupełny.

2.     W poniedziałek 27.XI i w środę 29.XI kancelaria parafialna w godz.10.00-11.00 będzie nieczynna. Pozostałe godziny bez zmian.

3.     W czwartek 30 XI święto św. Andrzeja apostoła.

4.     W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i Niepokalanym Sercu Maryi o stałych porach.

5.     Za tydzień I niedziela Adwentu. Będzie można już zaopatrzyć się w opłatki wigilijne oraz świece Caritas.

6.     W dniach od 8 do 10 XII zapraszamy na rekolekcje adwentowe, które będzie prowadził o. Przemysław Skąpski z Instytutu Ojców Szensztackich. Msze św. z naukami rekolekcyjnymi w piątek i w sobotę o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. W piątek 8.XII w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP od godz. 12.00 do 13.00 Godzina Łaski. Intencje do Godziny Łaski możemy podawać do księży. W sobotę o godz.10.00 Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych.

7.     W niedzielę 10. XII odpust ku czci MB Loretańskiej. Na sumie odpustowej o godz. 12.30 poświęcenie nowego obrazu Matki Bożej Loretańskiej.

8.     Spotkania kolędowe będą odbywać się na dwa sposoby. Pierwsza forma to wspólna z sąsiadami Msza św. w kościele. Druga, to wizyta księdza w mieszkaniu  i modlitwa w gronie rodzinnym. Osoby, które chciałyby mieć kolędę indywidualną prosimy o przekazanie takiej informacji w zakrystii lub w kancelarii. Można to zrobić korzystając także z pomocy sąsiadów, telefonicznie lub wysyłając maila – w terminie od dzisiaj do Bożego Narodzenia. Nie będziemy odwiedzać tych, od których nie otrzymamy zaproszenia. Msze kolędowe rozpoczną się 28.XII, wizyty indywidualne 8.I. Zgodnie z tradycją zachowamy alfabetyczną kolejność ulic.

9.   Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.