1.     Tydzień temu na pomoc materialną dla chrześcijan na Bliskim Wschodzie zebraliśmy 3506 zł.  Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.  

2.     Dzisiaj w naszej diecezji taca na Seminarium Duchowne.

3.     Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy o godz. 12.30 odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Kto uczyni to publicznie i spełnia zwykłe warunki może zyskać odpust zupełny.               

4.     Przygotowanie do sakramentu bierzmowania kolejnej grupy młodzieży rozpoczniemy  na wiosnę 2024 roku.

5.     Zapraszamy po miody i konfitury z piwniczki św. Antoniego. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na remont kościoła.

6.     Od I niedzieli Adwentu będzie można już zaopatrzyć się w opłatki wigilijne oraz świece Caritas.

7.     Rekolekcje adwentowe w tym roku będziemy przeżywać w dniach od 8 do 10 XII. Rozpoczną się w piątek, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, a zakończą w niedzielę odpustem ku czci Matki Bożej Loretańskiej. Będzie je prowadził o. Przemysław Skąpski z Instytutu Ojców Szensztackich. Serdecznie zapraszamy.

8.     Spotkania kolędowe tak, jak w ostatnich latach będą odbywać się na dwa sposoby. Pierwszy sposób to tradycyjna wizyta domowa. Druga forma to wspólna z sąsiadami Msza św. w kościele. Szczegóły kolędy podamy w późniejszym terminie.

9.   Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu. W tygodniku polecamy tekst o. Dariusza Kowalczyka Aborcja dobra, Jezus zły oraz wywiad Moniki Odrobińskiej Jak pomagać ?