1. Z racji I niedzieli miesiąca o godz. 16.00 spotkanie Kół Żywego Różańca. O 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.
  2. W dniach od 1 do 8 XI włącznie każdy, kto spełnia tzw. zwykłe warunki oraz pobożnie nawiedzi cmentarz i ofiaruje modlitwę za zmarłych może zyskać odpust zupełny i ofiarować go za duszę w czyśćcu cierpiącą.
  3. W środę 8 XI w godz. 10.00 – 11.00 kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. W czwartek 9 XI święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą Rzymu. Kto spełnia zwykłe warunki, pobożnie nawiedzi katedrę lub konkatedrę oraz odmówi tam Ojcze nasz i Wierzę może zyskać odpust zupełny.
  5. W sobotę 11 XI Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.
  6. Dwa tygodnie temu w naszej parafii sakrament bierzmowania przyjęły 43 młode osoby. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania kolejnej grupy młodzieży rozpocznie się wiosnę przyszłego roku.
  7. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy na różne sposoby troszczą się o materialną stronę życia naszej parafii. Za tydzień z racji II niedzieli miesiąca taca na inwestycje parafialne, a po Mszach św. zbiórka do puszek w ramach dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
  8. W dawnej zakrystii możemy nabywać miody i konfitury z piwniczki św. Antoniego. To produkty polskie wytworzone z owoców pochodzących z własnej plantacji. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na remont kościoła.
  9. Nasza parafia razem z parafią Chrystusa Króla w Warszawie organizuje w czasie ferii zimowych dla dzieci zimowisko w Zakopanem. Termin 13-19 stycznia 2024 r. Zapraszamy dzieci od 3 klasy szkoły podstawowej wzwyż. Koszt 1870 zł (razem z karnetami narciarskimi).  Więcej informacji i zgłoszenia (do 20.XI) u księdza Tadeusza.
  10. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy magazyn Tak rodzinie, tygodnik Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu. W magazynie Tak rodzinie temat numeru to „małżeński detoks”.