1.     Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny. Rozpoczyna się tydzień misyjny, którego hasłem są słowa „Misje sercem Kościoła”. Z tej racji taca przeznaczona jest na misje.

2.     Dzisiaj także niedziela dominicantes i comunicantes, tzn. dzień liczenia nas obecnych w kościele i przystępujących do komunii św. Prosimy po Mszy św. nieco wolniej opuszczać świątynię, byśmy mogli się dobrze policzyć.

3.     Możemy już zapisywać swoich bliskich zmarłych na wypominki. Oprócz wypominków jednorazowych i rocznych przez cały listopad o godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę św. gregoriańską za zmarłych. Mszę gregoriańską możemy ofiarować za jedną osobę bądź za dwoje zmarłych rodziców.

4.     W sobotę 28.X święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Wśród solenizantów jest także nasz ks. Tadeusz. Msza św. imieninowa w intencji ks. Tadeusza w sobotę o godz. 18.00.

5.     W dawnej zakrystii możemy już nabywać miody i konfitury z piwniczki św. Antoniego. To produkty polskie wytworzone z owoców pochodzących z własnej plantacji. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na remont naszego kościoła.

6.     Za tydzień będziemy obchodzić liturgiczną rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Przeżywamy ją wspólnie ze wszystkimi świątyniami, które nie znają dokładnej daty swojej konsekracji.

7.  Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.