1. Z racji I niedzieli miesiąca  dziś o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.
  2. Na okres wakacyjny, tzn. od 1 lipca do 31 sierpnia zmienia się tryb pracy naszej kancelarii parafialnej. Nie będzie dyżurów przedpołudniowych, a jedynie dyżury popołudniowe i wieczorne. W nagłych i pilnych sprawach prosimy o kontakt po zakończeniu porannych Mszy św.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.00.
  4. W lipcu i sierpniu będzie tradycyjna przerwa w comiesięcznych wizytach u naszych chorych. Powrócimy do nich w I piątek września. W niebezpieczeństwie utraty życia lub zdrowia służymy posługą sakramentalną na każde wezwanie.
  5. Za tydzień, w II niedzielę miesiąca taca na inwestycje parafialne.
  6. Zapraszamy do udziału w tegorocznej XV Pielgrzymce Pieszej z Warszawy do Ostrówka, gdzie św. Faustyna Kowalska przygotowywała się do wstąpienia do klasztoru. Jest to pielgrzymka weekendowa, tzn. wymarsz w sobotę 30 lipca po Mszy św. o 21.00 z Sanktuarium św. Faustyny na ul. Żytniej w Warszawie, zakończenie następnego dnia, 31 lipca, Mszą o godz. 15.00 w Ostrówku. Szczegóły na plakacie i u ks. Tadeusza. Zapisy telefonicznie (509 159 436) bądź przez formularz na stronie internetowej Domu Św. Faustyny w Ostrówku (https://domfaustyny.pl/zaproszenia/xv-piesza-pielgrzymka-z-warszawy-do-ostrowka).
  7. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy, podwójny (wakacyjny) numer magazynu Tak rodzinie, tygodnik Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.
  8. Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku. Solenizantom i solenizantkom tego tygodnia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów. Podczas wyjazdów pamiętajmy o niedzielnej Mszy św., aby odpoczywać w pełnym tego słowa znaczeniu.