1. Pracę w naszej parafii rozpoczynają dwaj nowi organiści: pan Józef Moskal i pan Franciszek Krzemieniecki. Będą grać w niedziele i święta oraz na Mszach św. wieczornych. Serdecznie witamy ich w naszej wspólnocie i życzymy, aby szybko się zaklimatyzowali, a służąc Bogu poprzez muzykę i śpiew dodawali głębi i piękna naszej modlitwie.
  2. W czwartek 29 czerwca  uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.  Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni. Ofiary składane na tacę w całym Kościele są przeznaczone na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność Stolicy Apostolskiej.
  3. W piątek ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Wszystkim uczestnikom nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezusa dziękujemy za wspólną modlitwę.                                                   
  4. W sobotę Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi jak zwyklew Domku Loretańskim o godz. 8.00
  5. Na okres wakacyjny, tzn. od 1 lipca do 31sierpnia zmienia się tryb pracy naszej    kancelarii parafialnej. Nie będzie dyżurów przedpołudniowych, a jedynie dyżury popołudniowe i wieczorne.
  6. W lipcu i sierpniu będzie tradycyjna przerwa w comiesięcznych wizytach u naszych chorych. Powrócimy do nich w I piątek września. W niebezpieczeństwie utraty życia lub zdrowia służymy posługą sakramentalną na każde wezwanie.
  7. Zapraszamy do udziału w tegorocznej XV Pielgrzymce Pieszej z Warszawy do Ostrówka, gdzie św. Faustyna Kowalska przygotowywała się do wstąpienia do klasztoru. Jest to pielgrzymka weekendowa, tzn. wymarsz w sobotę 30 lipca po Mszy św. o 21.00 z Sanktuarium św. Faustyny na ul. Żytniej w Warszawie, zakończenie następnego dnia, 31 lipca, Mszą o godz. 15.00 w Ostrówku. Szczegóły na plakacie i u ks. Tadeusza. Zapisy telefonicznie (509 159 436) bądź przez formularz na stronie internetowej Domu Św. Faustyny w Ostrówku (https://domfaustyny.pl/zaproszenia/xv-piesza-pielgrzymka-z-warszawy-do-ostrowka).
  8. Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku. Solenizantom i solenizantkom tego tygodnia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów. Podczas wyjazdów pamiętajmy o niedzielnej Mszy św., aby odpoczywać w pełnym tego słowa znaczeniu.