1.     Bardzo dziękujemy wszystkim którzy współtworzyli piękną procesję Bożego Ciała. Dziękujemy oazie dorosłych, kołom Żywego Różańca. Legionowi Maryi, liturgicznej służbie ołtarza, bielankom, dzieciom I komunijnym, rodzinom naszej parafii oraz osobom prywatnym. Dziękujemy służbom: policji, nadzorowi ruchu oraz tramwajom warszawskim, które w czasie trwania procesji czuwały nad naszym bezpieczeństwem. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.

2.     Z racji II niedzieli miesiąca dzisiejszą tacę przeznaczamy na inwestycje parafialne. W ostatnim czasie zostało zamontowane nowe nagłośnienie zewnętrzne obejmujące teren wokół całego kościoła. Koszt wszystkich potrzebnych do tego urządzeń to 11650,- zł. Czekamy jeszcze na fakturę za robociznę. Dziękujemy za wszystkie materialne ofiary, składane na potrzeby naszej parafii.

3.     We wtorek 13.06 po Mszy wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Intencje do różańca możemy składać do księży oraz do skarbonki przy kaplicy św. Antoniego.                                                                                                                     

4.     W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. W piątek 16 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.                  

5.     Za tydzień 18.06 w Warszawie odbędzie się Narodowy Marsz dla Życia i Rodziny. Tegorocznym hasłem spotkania organizowanego przez Centrum Życia i Rodziny są słowa „ Dzieci Przyszłością Polski”. Początek o godz. 11.30 na Placu Zamkowym, zakończenie pod pomnikiem Kopernika. Więcej informacji znajdziemy na plakacie, a przede wszystkim w internecie. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu.

6.     W przyszłą niedzielę w naszym kościele będziemy mogli podczas zbiórki wesprzeć rehabilitację i leczenie Maćka Antoszkiewicza.             

7.     Parafia Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku Fabrycznym zaprasza  w sobotę 17.06 na koncert prezentujący obrazy z życia św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. Szczegółowe informacje na plakacie.

8.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetkę parafialną Weź Ewangelię do domu.