1.     Serdecznie zapraszamy na uroczystość wprowadzenia do naszego kościoła relikwii bł. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, która odbędzie dziś  na Mszy św. o godz. 18.00.

2.    Z racji I niedzieli miesiąca o godz. 16.00 spotkanie kół Żywego Różańca, o 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, a o 17.30 nabożeństwo eucharystyczne.

3.     Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

4.     W środę 7.09 liturgiczne wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego; w czwartek 8.09 święto Narodzenia NMP.

5.     W piątek 9 września kancelaria parafialna przed południem będzie nieczynna.

6.     Za tydzień, w przyszłą niedzielę 11 września Bp Jacek Grzybowski przeprowadzi wizytację kanoniczną naszej parafii. Będzie modlił się w naszym kościele i rozmawiał z nami od rana do godz. 16.00. Z tego względu modlitwę wypominkową za zmarłych odmówimy nie rano, ale przed Mszą wieczorną.

7.     Dzieci rozpoczynające nowy rok edukacji zapraszamy na poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych, które będzie się  za tydzień na Mszy o godz. 11.00.

8.     Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na ostatnie spotkanie formacyjne, które odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 18. 00. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony w poniedziałek 26.09 o godz. 18.00.

9.     W przyszłą niedzielę w kościołach naszej diecezji taca na seminarium. Ofiarę na inwestycje parafialne będzie można złożyć za dwa tygodnie.

10.     Na przełomie lipca i sierpnia 2023 r. w Lizbonie odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Pragniemy, aby młodzież naszej parafii również mogła wziąć udział w tym wydarzeniu. Dokładny koszt i termin będzie zależał od liczby uczestników. Chętni mogą się zgłaszać do ks. Tadeusza do końca września.