1. W środę 29 czerwca  uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz na dzieła charytatywne i misyjne Stolicy Apostolskiej.
  2. W czwartek ostatnie nabożeństwo czerwcowe. Wszystkim uczestnikom nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezusa dziękujemy za wspólną modlitwę.
  3. W tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Tych, którzy rozpoczynają wakacje i urlopy zapraszamy do spowiedzi, aby mogli odpoczywać z lekkim sercem i bez dźwigania niepotrzebnych ciężarów.
  4. W lipcu i sierpniu będzie tradycyjna przerwa w comiesięcznych wizytach u naszych chorych. Powrócimy do nich w I piątek września. W niebezpieczeństwie utraty życia lub zdrowia służymy posługą sakramentalną na każde wezwanie.
  5. Na okres wakacyjny, tzn. od 1 lipca do 31sierpnia zmieni się tryb pracy naszej  kancelarii parafialnej. Nie będzie dyżurów przedpołudniowych, a jedynie dyżury popołudniowe oraz wieczorne.
  6. Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku. Solenizantom i solenizantkom tego tygodnia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów. Podczas wyjazdów pamiętajmy o niedzielnej Mszy św., aby odpoczywać w pełnym tego słowa znaczeniu.
  7. Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz  gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Kazimierza Sobańskiego. Polećmy go Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.