1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na budowę nowych świątyń w naszej Diecezji.
  2. Dziękujemy wszystkim osobom, które podjęły przed świętami posługę w sklepiku oraz włączyły się  przygotowanie Bożonarodzeniowej dekoracji. Specjalne podziękowania kierujemy pod adresem pani Barbary Kowalkowskiej i pana kościelnego Grzegorza Milczarczyka-Piwowarczyka.
  3. W piątek Sylwester. Msza św. dziękczynna na zakończenie starego roku o godz. 18.00. Bp Romuald Kamiński udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych    i od zachowania charakteru pokutnego tego dnia wszystkim, którzy w tym dniu będą przebywali na terenie diecezji warszawsko-praskiej. Korzystając z dyspensy należy złożyć ofiarę na pomoc dla potrzebujących i ubogich.
  4. W sobotę 1-go stycznia Nowy Rok i Uroczystość św. Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. według porządku niedzielnego z wyjątkiem Mszą św. o godz. 7.00, której w Nowy Rok nie będzie.                                                           
  5. Począwszy od poniedziałku 3 stycznia serdecznie zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00, aby modlić się o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski. Plan spotkań w pierwszym tygodniu 2022 r. Poniedziałek 3.01 ul.Brechta, wtorek 4.01 ul. Burdzińskiego, Cyryla i Metodego, Dąbrowszczaków oraz Groszkowskiego, środa 5.01 ul. Darwina od nr 1A do 9A włącznie, piątek 7.01 ul. Darwina od nr 11 do 18 włącznie, sobota 8.01 ul. Jagiellońska od nr 42 do 49 włącznie. Pozostałe terminy podamy za tydzień. Jeśli proponowany termin Mszy św. koliduje z obowiązkami rodzinnymi czy zawodowymi oczywiście zapraszamy innego dnia. Terminy wizyt kolędowych w rodzinach, które przekazały takie zaproszenie będą uzgadniane indywidualnie.
  6. W niedzielę 16 stycznia przyszłego roku na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy celebrować jubileusze małżeńskie. Małżeństwa, które w 2022 r. będą obchodzić okrągłe rocznice życia małżeńskiego chcemy specjalnie uhonorować i pobłogosławić. Pary jubilatów, które chcą wziąć udział w tej uroczystości prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.
  7. W sezonie zimowym prosimy o szczególną troskę o to, aby wchodząc i wychodząc z kościoła zamykać za sobą drzwi. Traktujmy świątynię jak własne mieszkanie, bo jest ona naszym wspólnym domem.
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszym kościele śp. Joannę Koseską i śp. Sławomira Orlicza. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu.