1.     Przeżywając Rok Rodziny każdego 19 dnia miesiąca zanosimy do Boga modlitwy w intencjach naszych rodzin. Jutro będziemy modlić się za wszystkie babcie, dziadków oraz seniorów naszej parafii.

2.     W czwartek 22 lipca  liturgiczne święto św. Marii Magdaleny.

3.     W przyszłą niedzielę  25 lipca będziemy po raz pierwszy obchodzić Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Został on ustanowiony przez papieża Franciszka na czwartą niedzielę lipca, w bliskości wspomnienia świętych Joachima i Anny, dziadków Pana Jezusa.

4.     Za tydzień, także z racji wspomnienia św. Krzysztofa  patrona kierowców, na każdej Mszy Św. będzie specjalne błogosławieństwo dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

5.     W czasie wakacji do kancelarii parafialnej zapraszamy po południu i wieczorem. W nagłych i pilnych sprawach ksiądz jest także dostępny w zakrystii po zakończeniu porannej Mszy.

6.     Otrzymaliśmy w darze cztery drewniane donice na kwiaty. Dziękujemy za ten nietypowy prezent. Gdyby wśród parafian były osoby, które chciałyby realizować swoje pasje ogrodnicze, a w mieszkaniu czy na balkonie nie mają miejsca chętnie udostępnimy donice przy naszym kościele. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.

7.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy oraz gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu.

8.     Wszystkim rozpoczynającym urlopy życzymy udanego odpoczynku. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki świętych patronów.

9.     W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii św. Izabelę Dzierżanowską. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu we wspólnej modlitwie.