1.     Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w czerwcu pracowali przy porządkowaniu piwnic i pomieszczeń znajdujących się nad domkiem loretańskim. Specjalne podziękowania kierujemy pod adresem rodziny państwa Wesołowskich i Witków.  Dokończyliśmy malowanie lamperii wewnątrz kościoła tam, gdzie ona najbardziej straszyła. Wymieniono także zewnętrzne reflektory oświetlające kościół. W ramach prowadzonej inwentaryzacji trwają prace geodezyjne i skanowanie naszej świątyni.

2.     Z racji II niedzieli miesiąca dzisiejszą tacę przeznaczamy na inwestycje parafialne. Dziękujemy za wszystkie materialne ofiary, składane na potrzeby naszej parafii.

3.     We wtorek 13 lipca po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Intencje do różańca na procesję fatimską możemy składać do puszki przed kaplicą   św. Antoniego.

4.     W piątek 16 lipca wspomnienie NMP z Góry Karmel.

5.     Na okres wakacyjny zmienił się tryb pracy naszej  kancelarii parafialnej. Nie ma dyżurów przedpołudniowych. Zapraszamy po południu i wieczorem. W nagłych i pilnych sprawach prosimy o kontakt po zakończeniu porannych Mszy św.

6.     W lipcu i sierpniu zawieszamy comiesięczne wizyty u naszych chorych. Powrócimy do nich w I piątek września. W niebezpieczeństwie utraty życia lub zdrowia służymy posługą sakramentalną na każde wezwanie.    

7.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer magazynu Tak Rodzinie, tygodnika Idziemy oraz  gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu.

8.     Wszystkim rozpoczynającym wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku. Solenizantom i solenizantkom tego tygodnia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych patronów. Podczas wyjazdów pamiętajmy o niedzielnej Mszy św., aby odpoczywać w pełnym tego słowa znaczeniu.