1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej, które w naszym kościele odprawiamy codziennie w niedziele i święta o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy wieczornej.
  2. Dziś w naszej diecezji taca na seminarium duchowne. Z tej racji parafialna taca inwestycyjna będzie za tydzień.
  3. W środę przed południem ze względu na pogrzeb kancelaria parafialna będzie czynna pół godziny krócej, tzn. do godz. 10.30.
  4. W czwartek 13 maja wspomnienie NMP z Fatimy. Po Mszy wieczornej pierwsza w tym roku procesja fatimska, która będzie połączona z nabożeństwem majowym. Ze względu na procesję fatimską kancelaria w czasie wieczornego dyżuru w godz. 19.00 – 20.00 będzie nieczynna.
  5. W piątek 14 maja święto św. Macieja apostoła.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. W najbliższy piątek rozpoczniemy nowennę do Ducha św. przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy obchodzili za dwa tygodnie 23 maja. To czas lepszego poznania Trzeciej Osoby Trójcy Świętej i szansa pełniejszego otwarcia się na Dary Ducha Świętego.
  8. W naszej parafii w sobotę  22 maja odbędzie się czuwanie modlitewne, które bezpośrednio przygotuje nas do tej uroczystości. Rozpoczniemy o godz. 19.00 śpiewem Akatystu do Ducha Św. Następnie będzie modlitwa przed Najświętszym Sakramentem z prośbą  o wylanie darów Ducha Św. i o godz. 20.00 Msza wigilijna z uroczystości Zielonych Świąt, ze specjalną, rozbudowaną liturgią słowa. Na tę wspólną modlitwę już dziś serdecznie zapraszamy!
  9. Na stoliku prasowym nowy numer tygodnika Idziemy, magazynu Tak rodzinie oraz naszej gazetki parafialnej. W tygodniku Idziemy szczególnie polecamy teksty: Łamiąca strzały nieprzyjaciela oraz Pułapka na nastolatka.
  10. W tym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Krystynę Kowal oraz Krystynę Listwan. Pomódlmy się dla nich o łaskę zbawienia.