1.     Dziś wysłuchaliśmy ostatniej nauki w ramach 33-dniowych rekolekcji. Dziękujemy Wspólnocie Duchowych Niewolników Maryi za pomoc w ich przeprowadzeniu. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na nabożeństwa, które będą uwieńczeniem naszych parafialnych ćwiczeń duchowych. Będą to droga krzyżowa z rozważaniami opartymi na objawieniach bł. Anny Emmerich w poniedziałek o godz. 18.30 oraz nabożeństwo pokutne we wtorek także o godz. 18.30. Msza św. z aktem oddania się Matce Bożej w czwartek w Domku Loretańskim o godz. 19.00.

2.     W czwartek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. O godz. 19.00 dodatkowa Msza św. z aktem oddania się Matce Bożej kończąca 33-dniowe rekolekcje. W tym dniu przypada rocznica powstania Diecezji Warszawsko-Praskiej. Z tej racji ponowimy Akt zawierzenia diecezji Miłosierdziu Bożemu.

3.    W piątek zapraszamy na ostatnie nabożeństwa drogi krzyżowej. Jeśli pogoda na to pozwoli drogę krzyżową o godz. 17.15 odprawimy na dworze przy stacjach usytuowanych w ogrodzeniu kościoła.

4.     Za tydzień Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na początku każdej Mszy św.

5.     Zachęcamy do spowiedzi wielkanocnej, która jest możliwa codziennie na każdej Mszy św. Aby uniknąć niepotrzebnych kolejek nie odkładajmy sakramentu pokuty na Wielki Tydzień.

6.     Ofiary na kwiaty do grobu Pana Jezusa możemy składać do skarbonki przed Domkiem Loretańskim. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

7.     Na stoliku prasowym znajdziemy nowy numer tygodnika Idziemy i gazetki parafialnej Weź Ewangelię do domu.                                                                      

8.     W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Romana Kozłowskiego.  Polećmy go Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie.