1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna X Tydzień Wychowania, który będziemy przeżywać pod hasłem „Budujmy więzi” . Abyśmy nasze więzi z Panem Bogiem i z ludźmi budowali mądrze i ofiarnie połączmy swoje działania z modlitwą w tej intencji.
  2. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych, a po Mszy wieczornej o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  3. Dzisiaj także z racji 13 dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy o godz.17.00. Intencje do różańca możemy składać do puszki przy kaplicy św. Antoniego.
  4. W tym tygodniu w poniedziałek 14 września przypada liturgiczne święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w piątek 18 wrześniaświęto św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę oraz za wszystkie inne ofiary przeznaczone na utrzymanie naszej parafii. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne.
  6. W przyszłą niedzielę 20 września w naszym kościele Słowo Boże będzie głosił ks. Jacek Krzemień ze wspólnoty Chleb Życia.
  7. W nowym numerze tygodnika Idziemy znajdziemy ciekawe wywiady i reportaże oraz informacje z życia Kościoła i świata. Zachęcamy także do lektury pozostałych tytułów znajdujących się na stoliku prasowym.